W HERMANN PROPERTY
zadbamy o Twoje nieruchomości

Przygotowujemy wyceny nieruchomości oraz doradzamy prawnie i inwestycyjnie.

HERMANN PROPERTY to nowa marka
w rękach doświadczonych profesjonalistów

Jesteśmy małżeńską marką w składzie: rzeczoznawca majątkowy - Barbara Hermann i radca prawny - Przemysław Hermann. W branży nieruchomości działamy ponad 20 lat, ale do tej pory pracowaliśmy oddzielnie. Dlaczego teraz jest inaczej?

Odpowiedź brzmi prosto: z potrzeby rynku. Bardzo często okazywało się, że klienci, którzy zgłaszają się do rzeczoznawcy, szukają też wsparcia prawnego - i na odwrót. Przez jakiś czas polecaliśmy się nawzajem, ale było to nieefektywne. Pracując wspólnie od początku, sprawniej pomagaliśmy klientom.

Jesteśmy zgranym zespołem w życiu prywatnym i szybko okazało się, że w kwestii zawodowej jest dokładnie tak samo. Nasze kompetencje doskonale się uzupełniają, a my możemy zapewnić klientom wyższą jakość, komfort i zakres współpracy.

dr Barbara Hermann

rzeczoznawca majątkowy, biegły sądowy w dziedzinie nieruchomości, nauczyciel akademicki

Z rynkiem nieruchomości jestem związana od ponad 20 lat. Kwalifikacje rzeczoznawcy majątkowego oraz Recognised European Valuer (REV) łączę z pracą nauczyciela akademickiego w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.

Jestem autorką wielu wycen nieruchomości, opinii, analiz oraz publikacji naukowych, promotorką prac licencjackich i magisterskich. Od wielu lat prowadzę praktyki zawodowe dla kandydatów na rzeczoznawców majątkowych, a także organizuję szkolenia z wyceny nieruchomości. Od kilkunastu lat pełnię funkcję biegłego sądowego z dziedziny nieruchomości. Jestem zastępcą redaktora naczelnego czasopisma Problemy Rynku Nieruchomości. Posiadam certyfikat Związku Banków Polskich w zakresie wyceny nieruchomości dla potrzeb sektora bankowego.

Czytaj więcej

Jestem członkiem Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych Województwa Wielkopolskiego, Stowarzyszenia Wielkopolska Baza Cen Nieruchomości oraz członkiem Komisji Standardów działającej przy Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych.

Wykształcenie:

  • Doktor nauk o Ziemi, rok nadania: 2003. Tytuł rozprawy doktorskiej: Czynniki kształtujące wartość niezabudowanych terenów mieszkaniowych w Poznaniu
  • Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Gospodarka Przestrzenna
  • Absolwentka Podyplomowych Studiów Wycena Nieruchomości w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu
  • Absolwentka Podyplomowych Studiów Ekonomika Nieruchomości i Inwestycji na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu
  • Absolwentka Podyplomowych Studiów Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami w Wyższej Szkole Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie

Przemysław Hermann

radca prawny

Od ponad 20 lat jestem obecny na rynku nieruchomości – nie tylko jako radca prawny, ale też inwestor. W tym czasie regularnie współpracowałem z deweloperami i spółkami inwestycyjnymi przy złożonych projektach. Dlatego dobrze rozumiem potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Specjalizuję się w kompleksowej obsłudze procesu inwestycyjnego oraz rynku nieruchomości, w szczególności w zakresie obrotu i zarządzania, dbam także o bezpieczeństwo najmu.

Zajmuję się regulacją stanu prawnego, zwrotem wywłaszczonych nieruchomości, dochodzeniem odszkodowań za spadek wartości nieruchomości oraz dochodzeniem roszczeń na gruncie przepisów związanych z gospodarką nieruchomościami.

Czytaj więcej

Jestem wspólnikiem Kancelarii Radców Prawnych Jurałowicz, Hermann i Wspólnicy sp.kom. Jako radca prawny reprezentuję klientów kancelarii w postępowaniach sądowych.

Jestem członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu.

Wykształcenie:

  • Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Co sprawia, że warto z nami współpracować?

Zależy nam na Twoich celach

Jesteśmy proaktywni i zaangażowani. Lubimy dostarczać konkretne rezultaty, dlatego stale szukamy nowych możliwości i rozwiązań, które pozwolą zrealizować Twoje cele.

Dążymy do maksymalnej skuteczności

Zamiast jakoś wybieramy jakość, dlatego wolimy zrezygnować ze współpracy niż działać nieefektywnie. Jeżeli widzimy, że coś nie przyniesie rezultatu, od razu szczerze Ci o tym powiemy.

Działamy po partnersku

Obsługujemy klientów w taki sposób, w jaki sami chcielibyśmy być obsłużeni. Kompetentnie, kompleksowo i z zaangażowaniem. Jesteśmy partnerem, na którym możesz polegać.

Rozwijamy siebie i Ciebie

Rynek nieruchomości i potrzeby klientów nieustannie ewoluują, a my dotrzymujemy tym zmianom kroku. Dokształcamy się sami, a także uczymy innych, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem na szkoleniach czy konsultacjach.

Na rynku nieruchomości
jesteśmy zawsze kilka kroków przed innymi.

Ty też możesz – napisz, jak możemy Ci pomóc.